• +228 872 4444

 

برگزاری اولین جلسه کمیته داوران با حضور دبیر محترم فدراسیون T بابک بردبار ریاست محترم کمیته داوران و اعضای کمیته داوران در محل فدراسیون بوکس کشور تشکیل گردید.

 

برگزاری اولین جلسه شورای راهبردی بوکس کشور با حضور جناب آقای ثوری ریاست محترم فدراسیون ،دبیر محترم و روسای کمیتهای مختلف روز یکشنبه 24 دی ماه در محل فدراسیون بوکس برگزار گردید.

 

به گزارش روابط عمومی فدراسیون بوکس روز گذشته از سوی آیبا دو دعوت نامه همزمان برای رئیس کمیته داوران کشور آقای بابک بردبار ارسال شد که طی آن از او برای قضاوت در مسابقات بوکس حرفه ای WSB 2018 دعوت بعمل آمده است.
بابک بردبار مطابق این دعوت نامه ها بایستی در روز 21 بهمن ماه جهت قضاوت در هفته دوم رقابت‌های WSB  بین تیم های قزاقستان و هندوستان به کشور میزبان قزاقستان سفر کرده و همینطور در چهارم اسفند ماه نیز برای داوری همین رقابت ها بین تیم های قزاقستان و روسیه مجددا عازم کشور قزاقستان خواهد شد .
بابک بردبار داور سه ستاره بین المللی بوکس کشور اولین و تنها داور بوکس حرفه ای ایران است که صلاحیت قضاوت در رقابت های حرفه ای را دارد.

پژوهشگاه تربیت بدنی و علوم ورزشی برگزار می نماید

به اطلاع علاقه مندان حضور در دوره دانش افراطی مربیان بدنسازی می رساند ششمین دوره بدنسازی و علم روز تمرین با حضور پرفسور اینگوموجیکا و مدرسان داخلی در تاریخ ۱۳ لغایت ۲۰ بهمن ماه سال جاری توسط پژوهشگاه تربیت بدنی و علوم ورزشی برگزار می گردد.طبق هماهنگی های بعمل آمده ۵ نفر از علاقمندان حضور در دوره فوق الذکر می توانند با ۲۰ درصد تخفیف شهریه (مبلغ قابل پرداخت ۹۶۰۰۰۰۰ ریال ) به سایت زیر مراجعه و جهت ثبت نام اقدام نمایند.
http://workshop.ssrc.ac.ir

صفحه1 از8

درباره ما

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد. ..

ما را دنبال کنید